Chcielibyśmy Państwu przedstawić się jako nowoczesna firma, świadcząca usługi spedycyjno - transportowe przeznaczone zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm.
Dysponujemy taborem począwszy od małych aut niskotonażowych, do dużych o ładowności 18 ton. Nasza wiedza i nabyte doświadczenia pozwalają zrealizować każde zlecenie, od transportów drobnicowych po kompleksowe projekty logistyczne. Klientom zapewniamy bezpieczeństwo ładunków i fachowa rzetelna obsługę.
Firma "SiB s.c" istnieje od 1996 roku i jesteśmy znani z solidności oraz terminowości wykonanych usług. Cieszymy się dobra opinia i posiadamy referencje firm o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od wielu lat. Mamy doświadczenie w transporcie kosmetyków, medykamentów, aparatury medycznej, chemii gospodarczej, alkoholi i elektroniki użytkowej i przemysłowej. Nasi zleceniodawcy to miedzy innymi: "JTT Computer", "Panasonic Polska", "M&M", "Arcus", "P&O", "Promexim", "Papyrus", "Tir Sped", "ATM", "Wincanton", "Gefco", oraz "Helmann Moritz "